
Коляска універсальна 2в1 El Camino PERSONA (1091-1 Rock Gray)
26 598 ₴
- В наявності
- Код: ME 1091-1 Rock Gray
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 18 кг |
| Основні | |
| Виробник | El Camino |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 18,5 кг |
| Водовідштовхувальне просочення | Да |
| Вік | 0-3 міс, 1 рік, 1.5 роки, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 18 см; 24 см |
| Додатково | Кошик |
| Капюшон | Глибокий, на підкладці, оглядове вікно |
| Максимальне допустиме навантаження | до 22 кг |
| Матеріал коліс | PU |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Найменування товару | Коляска універсальна 2в1 El Camino PERSONA (1091-1 Rock Gray) |
| Нахил спинки | 3 положення |
| Оббивка батьківської ручки | З екошкіри |
| Подшипники | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір у складеному вигляді | 50 х 31,5 х 91 см |
| Розмір спального місця | 99 х 33 х 23 см |
| Регулювання підніжки | 4 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Ручка коляски | Регульована |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Спинка | Регульована |
| Країна походження | Китай |
| Тип коляски | Коляска 2 в 1 |
| Тканина | Подвійна |
| Торгова марка | EL CAMINO |
| Ширина шасі | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 26 598 ₴







