-13%

Коляска дитяча Bambi прогулянкова (M 5727-1 Chocolate)
8 966,10 ₴
7 788 ₴
- В наявності
- Код: M 5727-1 Chocolate
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 8.3 кг |
| Основні | |
| Матеріал коліс | EVA |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бампер | Да |
| Вага паковання | 9,3 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 6-9 міс, 9-12 міс |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 15 см; 20 см |
| Додатково | Кошик |
| Капюшон | Глибокий, регулюється застібкою-блискавкою |
| Максимальне допустиме навантаження | до 22 кг |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Найменування товару | Коляска дитяча Bambi прогулянкова (M 5727-1 Chocolate) |
| Нахил спинки | від 114 до 162 градусів |
| Оббивка батьківської ручки | З екошкіри |
| Подшипники | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 107 х 81 х 51,5 см |
| Розмір у складеному вигляді | 70 х 51,5 х 34 см |
| Розмір спального місця | 79 х 32 х 21 см |
| Регулювання підніжки | 2 положення |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Система амортизаторів | Передні/задні |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi |
| Ширина шасі | 51,5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 788 ₴








