Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8 кг |
| Вага паковання | 9,5 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 3 роки, 3-6 міс, 9-12 міс |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 16,5 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал рами | Метал |
| Найменування товару | Візок дитячий Bambi (M 4249-2 Hunter Gree) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 83 х 51 х 105 см |
| Розмір у складеному вигляді | 79 х 51 х 27 см |
| Розмір спального місця | 77 х 34 х 21 см |
| Розмір паковання | 43,5 х 24 х 75 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Спинка | Регульована, 4 положення |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 914 ₴









