-20%

Велосипед триколісний Turbotrike для двійнят (MT 1004DUOS-2)
14 278,50 ₴
11 398 ₴
- В наявності
- Код: MT 1004DUOS-2
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 18.9 кг |
| Виробник | Turbo Trike |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Розкатай цей сезон |
| Бампер | Знімний, що відкривається |
| Вага паковання | 20 кг |
| Тип велосипеда | Велосипеди з ручкою |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота сидіння | 43 см |
| Діаметр коліс | 12 дюймів — переднє, 10 дюймів — заднє |
| Додатково | Сумка |
| Капюшон | Глибокий, регулюється за допомогою фіксатора |
| Кількість коліс | 3 |
| Кошик для іграшок | Да |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал коліс | Пластикові з гумовим покриттям |
| Матеріал рами | Сталь |
| Найменування товару | Велосипед триколісний Turbotrike для двійнят (MT 1004DUOS-2) |
| Підголівник | Знімний |
| Подшипники | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 144 х 105 х 62 см |
| Розмір сидіння | 29 х 19 см |
| Розмір паковання | 108 х 39 х 35 см |
| Ремені безпеки | 2-точкові |
| Батьківська ручка | 100 см, Не регулюється |
| Сидіння велосипеда | Поворотне |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Велосипеди-коляски |
| Торгова марка | TURBOTRIKE |
| Гальмо | Задній/Ніжній |
| Чехол | Знімний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 398 ₴