-11%

Велосипед триколісний El Camino Vector з ручкою (ME 1162-1 Frost Gray)
11 588,10 ₴
10 325 ₴
- В наявності
- Код: ME 1162-1 Frost Gray
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 10.9 кг |
| Виробник | El Camino |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Розкатай цей сезон |
| Вага паковання | 11,9 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота сидіння | 38 см |
| Діаметр коліс | 12 дюймів — переднє, 10 дюймів — заднє |
| Капюшон | Глибокий, на підкладці, оглядове вікно |
| Кількість коліс | 3 |
| Кошик для іграшок | Немає |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Велосипед триколісний El Camino Vector з ручкою (ME 1162-1 Frost Gray) |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Подшипники | Да |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір паковання | 61 х 41 х 32 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Батьківська ручка | 79-105 см |
| Сидіння велосипеда | Поворотне |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | EL CAMINO |
| Гальмо | Да |
| Функції | Світло, Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 325 ₴