
Велосипед-біговел триколісний Turbotrike з ручкою 2в1 (MT 1036 green)
7 667 ₴
- В наявності
- Код: MT 1036 green
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 6.4 кг |
| Виробник | Turbo Trike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бампер | Да |
| Вага паковання | 7,5 кг |
| Вік | 1.5 року, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота сидіння | 33 см |
| Діаметр коліс | 20 см; 17 см |
| Капюшон | Глибоке оглядове вікно |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Найменування товару | Велосипед-біговел триколісний Turbotrike з ручкою 2в1 (MT 1036 green) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 101 х 96 х 49 см |
| Розмір сидіння | 39 х 26 х 23 см |
| Розмір паковання | 70 х 35 х 21 см |
| Ремені безпеки | 5-ти точечные |
| Батьківська ручка | Знімна, 94-100 см, Регулюється в 3 положеннях |
| Спинка | Регульована, 3 положення |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | TURBOTRIKE |
| Гальмо | Задній/Ніжній |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 667 ₴








