Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 5.5 кг |
| Основні | |
| Виробник | El Camino |
| Система кріплення | Isofix |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 6,3 кг |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Найменування товару | База під автокрісло El Camino i-FIX (ME 1110 Base 360) |
| Розмір | 63 х 40 х 12 см |
| Розмір паковання | 65 х 42 х 15 см |
| Спосіб встановлення | у напрямку руху |
| Стандарт безпеки | i-Size R129 |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | EL CAMINO |
| Функції | Поворот на 360 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 598 ₴





