Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.2 кг |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Толокари |
| Тип транспорту | Толокар |
| Вік | 1.5 року, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота керма | 38 см |
| Висота сидіння | 23 см |
| Діаметр коліс | 12 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 20 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi (Z321-3) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 84,5х84,5х45,5 см |
| Розмір паковання | 63 х 32,5 х 30 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Транспорт Bambi |
| Торгова марка | Bambi |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 399 ₴



