Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,7 кг |
| Тип транспорту | Толокар |
| Вік | 1.5 року, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота керма | 34 см |
| Висота сидіння | 19 см |
| Висота спинки | 41 см |
| Діаметр коліс | 12,5 см |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi (M 4073-4) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 53 х 41 х 26 см |
| Розмір паковання | 50 х 24 х 19 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Транспорт Bambi |
| Торгова марка | Bambi |
| Функції | Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 435 ₴



