Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 4.2 кг |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V4AH |
| Вага паковання | 6,2 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 6-9 міс, 9-12 міс |
| Висота керма | 42 см |
| Висота спинки | 55 см |
| Діаметр коліс | 17 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 23 кг |
| Максимальна швидкість | 2 км/год |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Мотор | 1 х 25W |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer 2-в-1 рожевий (M 4564B-8) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 90 х 87 х 37 см |
| Розмір паковання | 65,5 х 35 х 29,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 413 ₴
