Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,6 кг |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Додатково | USB |
| Максимальне допустиме навантаження | до 23 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Найменування товару | Каталка-толокар з батьківською ручкою Bambi Racer (M 4854L-3) |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 73 х 40 х 49 см |
| Розмір коліс | 16 см |
| Розмір паковання | 65 х 30 х 33 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 361 ₴



