Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 4.3 кг |
| Колір | Білий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Транспорт |
| Вага паковання | 5,2 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота керма | 43 см |
| Висота сидіння | 30 см |
| Висота спинки | 52 см |
| Діаметр коліс | 17 см |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 23 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 (M 4288-1) |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 92 х 80 х 38 см |
| Розмір паковання | 65,5 х 36 х 29,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 770 ₴




