Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2.3 кг |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Багажник | Під сидінням |
| Вага паковання | 2,9 кг |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота керма | 35 см |
| Висота сидіння | 22 cм |
| Діаметр коліс | 13 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi (M 5794-8) |
| Живлення | 3 AAA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 60 х 27 см |
| Розмір паковання | 60 х 28 х 28 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 810 ₴






