Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 2,5 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 року, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer (M 6299-6) |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 57 х 25 х 33 см |
| Розмір коліс | 13 см |
| Розмір сидіння | 14 см |
| Розмір паковання | 61 х 26 х 24 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 385 ₴





