Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.45 кг |
| Колір | Жовтий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,15 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Діаметр коліс | 16 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer трактор з причепом (M 6154-6) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 54 х 32 х 36 см |
| Розмір сидіння | 17 см |
| Розмір паковання | 56,5 х 30 х 30 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 102 ₴







