Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Білий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Bambi Racer girls, Толокари |
| Багажник | Під сидінням |
| Вага паковання | 3,2 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота до сидіння | 22 см |
| Висота сидіння | 22 cм |
| Діаметр коліс | 13 см |
| Допустима вага | 25 кг |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer (M 3147B-1) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 63,5 x 37 x 29 см |
| Розмір паковання | 63,5 х 28 х 20,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Музика |
| Мова озвучування | Англійська |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 594 ₴



