-19%

Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 з батьківською ручкою (M 3503B-8)
4 710,10 ₴
3 798 ₴
- В наявності
- Код: M 3503B-8
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Розкатай цей сезон |
| Багажник | Під сидінням |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота керма | 38 см |
| Висота сидіння | 24 см |
| Висота спинки | 51 см |
| Діаметр коліс | 14,5 см |
| Додатково | Світло, Музика |
| Допустима вага | 25 кг |
| Максимальне допустиме навантаження | до 20 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 з батьківською ручкою (M 3503B-8) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 89,5 х 84,5 х 44 см |
| Розмір паковання | 44 х 89,5 х 90 см |
| Країна походження | Україна |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 798 ₴


