Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Червоний |
| Тип | Мотоцикл |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Толокари |
| Вік | 1 рік, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Додатково | Звукові, світлові ефекти, музика |
| Найменування товару | Біговел-толокар Bambi Racer Мотоцикл (M 4086-3) |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків |
| Розмір | 55 х 21 х 39 см |
| Розмір паковання | 29 х 39 х 56 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 594 ₴





