Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Колір | Білий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 5 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 14 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість коліс | 4 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer білий (M 6253EL-1) |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 70 х 30 х 90 см |
| Розмір сидіння | 19 см |
| Розмір паковання | 65,5 х 34 х 26 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 722 ₴
