
Каталка-толокар з батьківською ручкою Bambi Racer червоного кольору (M 6253EL-3)
4 722 ₴
- В наявності
- Код: M 6253EL-3
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 5 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 року, 2 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці |
| Додатково | Підсклянник |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Найменування товару | Каталка-толокар з батьківською ручкою Bambi Racer червоного кольору (M 6253EL-3) |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Розмір | 75 х 36 х 90 см |
| Розмір коліс | 14 см |
| Розмір паковання | 65,5 х 34 х 26 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук, Музика, MP3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 722 ₴



