Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Колір | Синій |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Толокари |
| Багажник | Під сидінням |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота до сидіння | 22 см |
| Висота сидіння | 22 cм |
| Діаметр коліс | 13 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластикові з гумовим покриттям |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer (M 3147C-4) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 63,5 х 37 х 29 см |
| Розмір паковання | 63,5 х 28 х 20,5 см |
| Країна походження | Україна |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 523 ₴

