Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 4.3 кг |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | - |
| Вік | 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Додатково | Звукові світлові ефекти |
| Допустима вага | 23 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi 2в1 з батьківською ручкою (M 4288-6) |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Унісекс |
| Розмір | 80 х 38 х 52 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 266 ₴





