
Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 з батьківською ручкою (M 4128L-3)
4 121 ₴
- В наявності
- Код: M 4128L-3
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.7 кг |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1.5 року, 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота до сидіння | 26 см |
| Висота керма | 42 см |
| Діаметр коліс | 16,5 см |
| Додатково | Багажний кошик |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 з батьківською ручкою (M 4128L-3) |
| Розмір | 66 х 44 х 87 см |
| Розмір паковання | 68 х 30 х 32 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 121 ₴






