
Квадроцикл Bambi Racer 2в1 каталка-толокар на р/к (M 5732EBLR-8)
7 598 ₴
- В наявності
- Код: M 5732EBLR-8
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 6.5 кг |
| Колір | Рожевий |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 6V4AH |
| Бампер | Знімний |
| Вага паковання | 7,6 кг |
| Вік | 1.5 року, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота керма | 49 см |
| Висота сидіння | 35 см |
| Висота спинки | 59 см |
| Діаметр коліс | 22,5 см |
| Додатково | MP3, USB, BLUETOOTH |
| Кількість акумуляторів | 1 |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 23 кг |
| Максимальна швидкість | 3 км/год |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Мотор | 1 х 25W |
| Найменування товару | Квадроцикл Bambi Racer 2в1 каталка-толокар на р/к (M 5732EBLR-8) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 90 х 84 х 44 см |
| Розмір сидіння | 14 см |
| Розмір паковання | 70 х 37 х 35 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | На пульті, Радіокерування, Кермо |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Звук |
| Частота | 2,4 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 598 ₴








