Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.2 кг |
| Виробник | Bambi |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 1,7 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 року, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 12,5 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi (M 4073-9) |
| Живлення | 2 AA (не входять) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 53 х 26 х 41 см |
| Розмір паковання | 50 х 19 х 24 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 435 ₴




