Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.8 кг |
| Колір | Синій |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,6 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Висота сидіння | 24 см |
| Діаметр коліс | 16 см |
| Додатково | MP3, USB |
| Кількість коліс | 4 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 23 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer синій (M 4854L-4) |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір | 65 х 30 см |
| Розмір паковання | 65 х 30 х 33 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 361 ₴
