Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 4 кг |
| Виробник | ББ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1.5 року, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота до сидіння | 23 см |
| Висота керма | 38 см |
| Діаметр коліс | 15 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer 2в1 з батьківською ручкою (M 4579-1) |
| Живлення | 3 AAA (немає в комплекті) |
| Розмір | 79 х 40 х 92 см |
| Розмір паковання | 71 х 31 х 31 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | ББ |
| Функції | Світло, Звук |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 140 ₴
