Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.4 кг |
| Колір | Червоний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,1 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 12-18 міс, 18-24 міс, 2 роки, 3 роки |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Висота сидіння | 25 см |
| Діаметр коліс | 16 см |
| Кількість місць | 1 |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi трактор з причепом (M 6154-3) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 87 х 36 х 32 см |
| Розмір сидіння | 17 см |
| Розмір паковання | 57 х 30 х 30 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Bambi Racer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 861 ₴







