Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.7 кг |
| Колір | Чорний |
| Виробник | Bambi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,5 кг |
| Вік | 1 рік, 1.5 роки, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки |
| Діаметр коліс | 13,5 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 25 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Матеріал коліс | Пластик |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Найменування товару | Каталка-толокар Bambi Racer з батьківською ручкою (668L-2) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 75 х 28 х 38 см |
| Розмір сидіння | 18 см |
| Розмір паковання | 63,5 х 34 х 29,5 см |
| Країна походження | Китай |
| Тип керування | Радіокерування |
| Торгова марка | Bambi Racer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 698 ₴





