Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.9 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 4,7 кг |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Діаметр коліс | 12 дюймів |
| Максимальне допустиме навантаження | до 30 кг |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал коліс | PU |
| Матеріал рами | Нейлон |
| Матеріал сидіння | Екошкіра |
| Найменування товару | Беговел Prof1 Kids 12д. (MBB 1057 Black) |
| Живлення | 3 AA (немає в комплекті) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | PROF1 KIDS |
| Розмір | 90 х 51 х 38 см |
| Розмір паковання | 50 х 16 х 49 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Prof1 Kids |
| Функції | Свет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 741 ₴
