Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 3.3 кг |
| Колір | Персиковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Велобіги |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота керма | 53-61 см |
| Висота сидіння | 35-45 см |
| Діаметр коліс | 12 дюймів |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал коліс | EVA |
| Матеріал рами | Магний |
| Найменування товару | Беговел Prof1 Kids 12д. (HUMG1207-1) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | PROF1 KIDS |
| Сидіння велосипеда | Шкірзам поліпшеного типу |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Транспорт Profi |
| Тип товару | Біговел (Вілобіг) |
| Торгова марка | Prof1 Kids |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 456 ₴
