Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Виробник | iTrike |
| Колір | Салатний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 1.5 року, 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Діаметр заднього колеса | 8,5 см |
| Діаметр коліс | 12 см |
| Додатково | Кошик |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Найменування товару | Самокат-біговел iTrike 5в1 (JR3-142-GR) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Регулювання керма | Да |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип самоката | Дитячий |
| Торгова марка | iTrike |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 437 ₴


