Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вага | 1.86 кг |
| Стать | Для дівчаток |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 2,26 кг |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Діаметр коліс | 10 дюймів |
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал коліс | PU |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Найменування товару | Біговел дитячий OK FOX 10 д. (MBB 1044-3) |
| Виробник | OK FOX |
| Розмір | 72 х 34 х 53 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | OK FOX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 316 ₴




