Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр коліс | 46 мм |
| Виробник | YVolution |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Ролики |
| Вага | 1,5 кг |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 20 кг |
| Найменування товару | Ролики Yvolution Twista 30-34 (YC01P4) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір | 25 х 22 х 11 см |
| Розмір роликів | 30-34 |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | YVolution |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 748 ₴







