Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Діаметр коліс | 46 мм |
| Виробник | YVolution |
| Колір | Блакитний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Ролики |
| Вага | 1.8 кг |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 0-24 місяці, 2-4 роки, 5-7 років |
| Максимальне допустиме навантаження | до 20 кг |
| Найменування товару | Ролики Yvolution Switch Skates Блакитні (YR25B4) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | Регулюється в 4 розмірах: від 24 до 28 |
| Розмір роликів | 24-28 |
| Розмір паковання | 40 х 25 х 13 см |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | YVolution |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 748 ₴







