Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.5 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Active, Розкатай цей сезон |
| Тип транспорту | Самокат |
| Вік | 10 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Висота керма | 71-80 см |
| Герои | Star Wars |
| Діаметр коліс | 12,5 см |
| Киновселена | Star Wars |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал рами | Алюміній + сталь |
| Мультфільм | Зоряні Війни |
| Найменування товару | Самокат SEVEN POLSKA складной (9927) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | SEVEN POLSKA |
| Розмір платформи | 34,5 х 9,5 см |
| Регулювання керма | Да |
| Серія ТМ | Star Wars |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Самокат двоколісний |
| Тип самоката | Складной |
| Тип товару | Самокат дитячий |
| Торгова марка | SEVEN POLSKA |
| Гальмо | Ножний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 468 ₴



