-30%

Самокат iTrike для дорослих складаний (SR2-015-4-BL)
10 239,10 ₴
7 218 ₴
- В наявності
- Код: SR2-015-4-BL
+380 (68) 514-03-16
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Матеріал рами | Алюміній |
| Виробник | iTrike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Розкатай цей сезон |
| Вік | 11 років, 12 років, 8 років, 9 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Висота керма | 91-102 см |
| Діаметр коліс | 20 см |
| Допустима вага | 100 кг |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Самокат iTrike для дорослих складаний (SR2-015-4-BL) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір платформи | 40 х 13 см |
| Регулювання керма | Да |
| Кермо | Регульована висота 93-102 см |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Самокат двоколісний ITrike |
| Тип самоката | Складной |
| Торгова марка | iTrike |
| Гальмо | Ніжний/Ручний |
| Колір | Чорно-синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 218 ₴



