Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Виробник | iTrike |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 5 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Висота керма | 90 см |
| Діаметр коліс | 11 см |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Самокат iTrike трюковий (SR2-069-1-BS) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір підніжки | 35-11 см |
| Регулювання керма | Немає |
| Система компресії | HIC |
| Складний | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Самокат двоколісний |
| Тип самоката | Трюковий |
| Тип товару | Самокат дитячий |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | iTrike |
| Гальмо | Задній/Ніжній |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 902 ₴

