Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Діаметр заднього колеса | 9 см |
| Діаметр коліс | 13,5 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал | Пластик, Метал |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Самокат Prof1 Max-big (JR3-131-BRN) |
| Живлення | Батарейки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Виробник | Prof1 |
| Регулювання керма | Да |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип самоката | 5 в 1 (біговел) |
| Торгова марка | Prof1 |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 886 ₴





