Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | iTrike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Самокати |
| Діаметр коліс | 30,5 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал | Метал |
| Матеріал коліс | Гума |
| Найменування товару | Самокат iTrike підлітковий (SR2-047-BBL) |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розмір підніжки | 30-11 см |
| Регулювання керма | Да |
| Кермо | Регульована висота 77-97 см |
| Складний | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Самокат двоколісний |
| Торгова марка | iTrike |
| Гальмо | Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 413 ₴
