Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Виробник | iTrike |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота керма | 65-80 см |
| Діаметр коліс | 12 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Матеріал | Алюміній/пластик |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Самокат триколісний iTrike MAXI (X1-PG) |
| Стать | Для дівчаток |
| Розмір підніжки | 30-12 см |
| Регулювання керма | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Самокат триколісний ITrike |
| Тип самоката | Триколісний |
| Тип товару | Самокат дитячий |
| Торгова марка | iTrike |
| Гальмо | Задній/Ніжній |
| Функції | Свет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 691 ₴
