Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Виробник | iTrike |
| Колір | Помаранчевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 7 років, 8 років, 9 років, 13 років |
| Вікова група | 5-7 років, 8-13 років |
| Діаметр коліс | 20 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 80 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Самокат складаний iTrike (SR2-050-1-OR) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір підніжки | 52/30-11 см |
| Регулювання керма | Да |
| Рекомендований зріст | 130-145 см |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип самоката | Складной |
| Торгова марка | iTrike |
| Гальмо | Ножний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 342 ₴
