Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Виробник | iTrike |
| Колір | Бежевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки |
| Вікова група | 2-4 роки |
| Діаметр заднього колеса | 7,5 см |
| Діаметр коліс | 11 см |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Найменування товару | Самокат Mini iTrike (JR3-129-BRN) |
| Живлення | Батарейки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір паковання | 54 х 28 х 17 см |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип самоката | Триколісний |
| Торгова марка | iTrike |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 119 ₴


