Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 3 |
| Виробник | iTrike |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Діаметр заднього колеса | 9 см |
| Діаметр коліс | 12,5 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 40 кг |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Самокат триколісний iTrike (JR3-135-P) |
| Живлення | Батарейки |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 63,5 х 31,5 х 19 см |
| Рекомендований зріст | 80-120 см |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип самоката | Триколісний |
| Торгова марка | iTrike |
| Функції | Світло, Музика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 430 ₴



