Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Виробник | iTrike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Сезонні знижки, Транспорт |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 18 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років, 17 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Висота керма | 96-105 см |
| Діаметр коліс | 20 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 100 кг |
| Матеріал | Алюміній/сталь |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Самокат для дорослих iTrike (SR2-014-4-B) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір підніжки | 49-13 см |
| Регулювання керма | Да |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Самокат двоколісний |
| Тип самоката | Дорослий |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | iTrike |
| Гальмо | Ніжний/Ручний |
| Колір | Чорно-коричневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 327 ₴

