Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Матеріал рами | Сталь |
| Виробник | iTrike |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Самокати |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 8 років, 9 років, 13 років, 14 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 8-13 років |
| Висота керма | 73-85 см |
| Діаметр коліс | 30,5 см |
| Допустима вага | 60 кг |
| Максимальне допустиме навантаження | до 60 кг |
| Матеріал коліс | Гума |
| Найменування товару | Самокат для підлітків iTrike (SR2-043-1-B) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір платформи | 40 х 13 см |
| Розмір підніжки | 28-11 см |
| Регулювання керма | Да |
| Кермо | Регульована висота 73-85 см |
| Складний | Немає |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Самокат двоколісний ITrike |
| Тип самоката | Підлітковий |
| Торгова марка | iTrike |
| Гальмо | Ніжний/Ручний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 318 ₴
