Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Виробник | iTrike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Самокати |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 6 років, 7 років, 8 років, 9 років, 13 років, 14 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Висота керма | 75-99 см |
| Діаметр коліс | 20 см |
| Матеріал | Алюміній |
| Матеріал коліс | PU |
| Матеріал рами | Алюміній + сталь |
| Найменування товару | Самокат складаний iTrike в асорт. (SR2-010-1) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір платформи | 46 х 11 см |
| Регулювання керма | Да |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Самокат двоколісний ITrike |
| Тип самоката | Складной |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | iTrike |
| Гальмо | Ножний |
| Колір | Мікс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 608 ₴
