Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Кількість коліс | 2 |
| Виробник | iTrike |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Транспорт |
| Вік | 10 років, 11 років, 12 років, 5 років, 6 років, 7 років, 13 років, 14 років, 15 років, 16 років |
| Вікова група | 14 і більше років, 5-7 років, 8-13 років |
| Висота керма | 90-100 см |
| Діаметр коліс | 20 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 80 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал коліс | PU |
| Найменування товару | Самокат iTrike складаний в асорт. (SR2-010-4-1) |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір підніжки | 30-10 см |
| Регулювання керма | Да |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Тип | Самокат двоколісний ITrike |
| Тип самоката | Складной |
| Тип товару | Самокат дитячий |
| Тип паковання | Картонна коробка |
| Торгова марка | iTrike |
| Гальмо | Ножний |
| Колір | Мікс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 798 ₴
