Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2 кг |
| Кількість коліс | 2 |
| Конструкція | Складана |
| Виробник | MIQILONG |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага паковання | 2,4 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років, 7 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Висота керма | 59-77 см |
| Діаметр коліс | 10 см |
| Максимальне допустиме навантаження | до 50 кг |
| Матеріал коліс | PU |
| Матеріал рами | Метал |
| Найменування товару | Самокат складаний Miqilong Cart (CART-100-BLACK) |
| Особливості | LED-підсвітка |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 77 х 63 х 33 см |
| Розмір платформи | 30 х 10 см |
| Розмір паковання | 61 х 19 х 11 см |
| Регулювання керма | Да |
| Складний | Да |
| Країна походження | Китай |
| Торгова марка | Miqilong |
| Гальмо | Ножний |
| Колір | Чорно-жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 658 ₴









