Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Penny |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акційні товари | Розпродаж |
| Вага | 1,65 кг |
| Вік | 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Вікова група | 2-4 роки, 5-7 років |
| Герои | Star Wars, Йода |
| Діаметр коліс | 6 см |
| Киновселена | Star Wars |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Матеріал коліс | PU |
| Мультфільм | Зоряні Війни |
| Найменування товару | Пені Борд SEVEN POLSKA Star Wars (59961) |
| Персонажі | Йода |
| Стать | Для дівчаток, для хлопчиків, Унісекс |
| Розмір | 55 х 14,5 х 13 см |
| Серія ТМ | Star Wars |
| Країна походження | Китай |
| Тип товару | Скейт дитячий |
| Торгова марка | SEVEN POLSKA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 708 ₴
